b_300_300_16777215_10_images_jhgui.jpgاساس نیوز: منبع عراقی اعلام کرد دست کم هفت تن از عناصر داعش در درگیری‌های مسلحانه داخلی بین اعضای این گروه در مرکز شهر موصل در شمال عراق کشته شدند.

به گزارش اساس نیوز به نقل ازتصمیم نیوز؛ یک منبع امنیتی عراق اعلام کرد دست کم هفت تن از عناصر تروریستی داعش در درگیریهای مسلحانه داخلی بین اعضای این گروه در مرکز شهر موصل در شمال عراق به هلاکت رسیدند .
منبع امنیتی گفت در پی بروز اختلاف میان اعضای گروه تروریستی داعش ،‌ درگیری مسلحانه میان آنها در محله الیرموک در مرکز موصل رخ داد و دست کم هفت تن از تروریست ها در این درگیری به هلاکت رسیدند .


منابع امنیتی عراق همچنین اعلام کردند عناصر داعش برای مقابله با عملیات نظامی نیروهای عراقی برخی از پل ها در مرکز شهر موصل را با بلوک های بتونی مسدود کرده اند .
این اقدام گروه داعش در موصل در حالی انجام می گیرد که حیدر العبادی نخست وزیر عراق به تازگی اعلام کرد موصل هدف بعدی نیروهای امنیتی عراق پس از آزاد سازی کامل شهر فلوجه در غرب عراق خواهد بود .


در همین حال اسماعیل المحلاوی فرمانده عملیات استان الانبار عراق روز جمعه از کشف یک گور جمعی در منطقه المعلمین در مرکز شهر فلوجه خبر داد . المحلاوی افزود ماموران امنیتی در این گور اجساد دست کم ۱۰ غیر نظامی را که به دست عناصر داعش کشته شده بودند ، کشف کردند .


نوشتن دیدگاه


مطالب مرتبط:

رهبر چچن: با "اسد" دیدار خواهم کرد

ا

تهدید مرگبار داعش این بار علیه چه کشورهایی است؟

احتمال حمله ترکیه به رقه از طریق مناطق کردنشین سور

 

فعال اهل سنت کرد :گروه هایی مثل داعش باعث سرخوردگی

به کار افتادن توپ جهنم داعش در موصل

 

شرط اسد برای تن دادن به آتش بس

فوتو نیوز