b_300_300_16777215_10_images_thm_231_1885193_110.jpg

اساس نیوز: مدافع باشگاه آرسنال گفت،برای من مسلمان بودن مهمتر از هر موضوع دیگر است.

به گزارش اساس نیوز به نقل از بلاغ، شوکودران موصطفی مدافع تیم ملی آلمان که به تازگی به جمع توپچی‌ها لندن پیوسته است اعتقاد دارد که مسلمان بودن برای او از هر چیز دیگر مهم‌تر است.
وی که در جمع ملی پوشان تیم ملی آلمان در جام جهانی 2014 حضور داشت و عنوان قهرمانی جهان را با تیم تحت هدایت یواخیم لو کسب کرد و در فصل نقل و انتقالات در ازای 35 میلیون یورو از والنسیا به لندن ترانسفر شد در گفت و گو با مجله The Sun انگلیس این موضوع را عنوان کرد.

شوکودران موصطفی در مورد همزمان شدن لیگ قهرمانان و ماه مبارک رمضان گفت: طبیعتا کار سختی بود که همزمان روزه بگیرم و در مسابقات شرکت کنم اما با لطف خدا در هر دو مورد موفق بودم و اجازه ندادم که فوتبال مانع  روزه گرفتن من شود.
مدافع کناری تیم ملی آلمان گفت: به عنوان یک مسلمان آرزو دارم به حج برم و مناسک احرام را به جا آورم و این یکی از هدف‌های من است.
وی در مورد اعتقادات اسلامی و نوع زندگیش گفت: از این که مسلمان هستم بسیار خوشنودم و زندگی زیر پرتو اسلام لطف دیگری دارد و از این بابت خدا را سپاس می‌گویم.

موصطفی در زمان حضور در والنسیا در یکی از کنفرانس‌های مطبوعاتی از مسئولان باشگاه خواست شیشه مشروبی که روی میز قرار داشت را بردارند و آنها با عذر خواهی از وی این امر را انجام دادند.
مدافع 24 ساله آرسنال در زمانی که ماه مبارک با لیگ قهرمانان همزمان شد در 4 بازی به صورت کامل در میدان حضور داشت و با دهان روزه برای توپچی‌ها توپ زد

نوشتن دیدگاه


مطالب مرتبط:

عکس العمل دنیای اسلام در مقابل انتقال سفارت آمریکا

آتش بس در سوریه آغاز شد

سه طلاقه کردن زنان به شیوه هندی

تلخ ترین تصاویر از درام مهاجران

ا

هشدار در مورد افزایش فعالیت داعش در افغانستان

اعدام سربازان یمنی به دست داعش