b_300_300_16777215_10_images_thm_231_1885193_110.jpg

اساس نیوز: مدافع باشگاه آرسنال گفت،برای من مسلمان بودن مهمتر از هر موضوع دیگر است.

به گزارش اساس نیوز به نقل از بلاغ، شوکودران موصطفی مدافع تیم ملی آلمان که به تازگی به جمع توپچی‌ها لندن پیوسته است اعتقاد دارد که مسلمان بودن برای او از هر چیز دیگر مهم‌تر است.
وی که در جمع ملی پوشان تیم ملی آلمان در جام جهانی 2014 حضور داشت و عنوان قهرمانی جهان را با تیم تحت هدایت یواخیم لو کسب کرد و در فصل نقل و انتقالات در ازای 35 میلیون یورو از والنسیا به لندن ترانسفر شد در گفت و گو با مجله The Sun انگلیس این موضوع را عنوان کرد.

شوکودران موصطفی در مورد همزمان شدن لیگ قهرمانان و ماه مبارک رمضان گفت: طبیعتا کار سختی بود که همزمان روزه بگیرم و در مسابقات شرکت کنم اما با لطف خدا در هر دو مورد موفق بودم و اجازه ندادم که فوتبال مانع  روزه گرفتن من شود.
مدافع کناری تیم ملی آلمان گفت: به عنوان یک مسلمان آرزو دارم به حج برم و مناسک احرام را به جا آورم و این یکی از هدف‌های من است.
وی در مورد اعتقادات اسلامی و نوع زندگیش گفت: از این که مسلمان هستم بسیار خوشنودم و زندگی زیر پرتو اسلام لطف دیگری دارد و از این بابت خدا را سپاس می‌گویم.

موصطفی در زمان حضور در والنسیا در یکی از کنفرانس‌های مطبوعاتی از مسئولان باشگاه خواست شیشه مشروبی که روی میز قرار داشت را بردارند و آنها با عذر خواهی از وی این امر را انجام دادند.
مدافع 24 ساله آرسنال در زمانی که ماه مبارک با لیگ قهرمانان همزمان شد در 4 بازی به صورت کامل در میدان حضور داشت و با دهان روزه برای توپچی‌ها توپ زد

مطالب مرتبط:

اظهارات مولانا عبدالحمید در دیدار جمعی از علمای ا

اسرائیل منبع الهام ترامپ

به عقیده پوشکوف مرگ البغدادی ضربه شدیدی به داعش اس

افراط گرایی مذهبی در قرقیزستان ومبارزه با آن

موگرینی: اتحادیه اروپا باید به نتایج رفراندوم احتر

شغل قبلی سرکرده داعش در یعقوبه عراق چه بود

ا

واکنش مرزبان عراقی در برابر جلاد داعش

نخستین فرماندار زن اهل سنت جزو مفقودین حادثه منا

تشکیل یک گروه جدید اسلامی- یهودی در اروپا

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

کانال تلگرام اساس نیوز