b_300_300_16777215_10_images_1471675165229.jpg

پس آغاز حملات هوایی نیروهای دولتی سوریه علیه شبه نظامیان کرد در منطقه حسکه , نیروهای آمریکایی از مواضع خود در این منطقه عقب نشینی نمودند.

بنا به گزارش خبرنگار اساس نیوز به نقل از رسانه های خبری خارجی, پس از آغاز بمباران منطقه حسکه که در کنترل شبه نظامیان کرد می باشد واحدهای ویژه نیروی نظامی آمریکایی , مواضع خود را به خارج از این منطقه انتقال دادند.

بنا به اعلام مقامات وزارت دفاع آمریکا , در این بمباران ها به هیچ یک از نظامیان آمریکایی آسیبی وارد نشده اما این مقامات از ارائه آمار در مورد تعداد نیروهای خود در منطقه حسکه خودداری نمودند.

خبرگزاری سی ان ان نیز اعلام نمود که پنتاگون از حمله دولت سوریه به شبه نظامیان کرد شدیدا نگران است چون نیروهای آمریکایی به مدت چندین ماه به این شبه نظامیان و شبه نظامیان عرب آموزش نظامی داده بودند.

جف داویس سخنگوی پنتاگون , در مورد عدم تکرار این گونه حملات علیه نیروهای ائتلاف و یا شرکای نظامی آنها به دولت سوریه هشدار داده است.

بنا بر خبرهای منتشر شده , دو فروند هواپیمای SU-24  متعلق به نیروی هوایی دولت سوریه , چهار موضع شبه نظامیان کرد را در منطقه حسکه این کشور هدف قرار دادند.

25/206

منبع خبر

نوشتن دیدگاه


مطالب مرتبط:

بزرگترین ساعت دنیا در پایتخت قزاقستان رونمایی می ش

ا

چهار انفجار تروریستی در استان مسلمان نشین تایلند

جدال لفظی وزرای خارجه ترکیه و آمریکا

احکام قربانی از نگاه اهل سنت و جماعت

 

محمود عباس بار دیگر به عنوان رهبر جنبش فتح انتخاب

نماینده مخالفان مسلح: اسد 4 ماه بیشتر وقت ندارد!

آخرین اخبار