b_300_300_16777215_10_images_000000000000.jpg

"گروه تروریستی تکفیری داعش"، در ادامه اعدام های سریالی حاکمان و اعضای عادی خود، اینبار حاکم شهر "فلوجه" را اعدام نمود.

 

این گروه تروریستی حاکم فلوجه را متهم به فرار از این شهر که منجر به سقوط شهر و تسلط نیروهای عراقی به فلوجه شد، دانست و در نتیجه او را اعدام نمود.

 

رسانه های عراقی با انتشار این خبر اعلام کردند: حاکم فلوجه که «ابو هاجر عیساوی» نام داشت با حمله همه جانبه رزمندگان عراقی به این شهر، "فلوجه" را به مقصد "موصل" ترک کرد و پس از رسیدن به این شهر، توسط دستگاه قضایی داعش دستگیر و به اتهام سرپیچی از دستورات صادر شده و عدم پاسخگویی نسبت به وظایف محوله، محکوم به اعدام در ملاعام شد.

 

این حکم در حالی در یکی از میادین اصلی شهر موصل اجرایی شد که عیساوی یکی از سران بلند پایه داعش در عراق محسوب می شد.

 

گفتنی است یگان های مختلف رزمندگان عراقی از حدود یک ماه پیش حمله همه جانبه ای به مواضع داعش در فلوجه را آغاز کردند و پس از کمک به تخلیه این شهر از مردم غیرنظامی، حملات خود را شدت بخشیده و در نهایت توانستند بر تمام مناطق این شهر تسلط کامل یابند.

 

فلوجه اولین شهری بود که در سال ۲۰۱۴ میلادی و با ظهور داعش در عراق به دست تروریستی های تکفیری افتاد و پیش از آن نیز حضور نیروهای حزب بعث و دیگر تروریست ها، این شهر را به عنوان کابوسی برای مردم عراق تبدیل کرده بود. تا آنجا که نظامیان آمریکایی نیز با حملات مختلف به این شهر، هیچ موفقیتی در تسلط بر اوضاع این شهر کسب نکرده بودند.

نوشتن دیدگاه


مطالب مرتبط:

گزیده هایی از شبکه های اجتماعی 14

ع

جدال لفظی وزرای خارجه ترکیه و آمریکا

اعلام آمادگی ایتالیابرای مداوای 150 پیشمرگ مجروح ج

ا

رهبر انقلاب فتنه های کنونی در منطقه را در جهت حمای

سال آینده بزرگترین مسجد و کلیسا در مصر ساخته می‌شو

ا

رونمایی گردان‌های شهید قسام از ماکت پهباد «ابابیل»

آخرین اخبار