b_300_300_16777215_10_images_zananarab.jpg

 

روزنامه الوطن چاپ عربستان اعلام کرد: تعداد زیادی از زنان عربستانی برای اشتغال در بخش حراست فرودگاه بین المللی کویت، فرم استخدام پُر کرده اند.

گویا زنان عربستانی فقط درپی اشتغال در بخش های امنیتی کویت نیستند و برای اشتغال در بخش های دیگر خصوصاً بخش آموزشی نیز تلاش می کنند.
روزنامه الوطن به نقل از زنی عربستانی به نام "فوز ابراهیم" که در یکی از مدارس دخترانه کویت تدریس می کند، گزارش داد: من به علت اینکه نتوانستم در عربستان کاری برای خودم پیدا کنم، در کویت مشغول به کار شده ام.
سایت هافینگتن پست درباره این موضوع نوشت: بیکاری و شرایط کاری سخت در عربستان از جمله عوامل مهاجرت زنان به کویت برای یافتن کار است.
هافینگتن پست به نقل از اسامه الشمری مسئول منابع انسانی اتاق بازرگانی ریاض پایتخت عربستان خاطرنشان کرد که یکی از مهمترین علل مهاجرت زنان عربستانی به کویت برای یافتن کار، برخورد یکسان مسئولان کویتی با اتباع کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس است.
الشمری افزود : مهاجرت زنان سعودی به کویت برای یافتن کار فقط به علت بیکاری در عربستان نیست بلکه به علت وجود محیط کاری امن و آرام برای زنان در کویت نیز است لذا زنان عربستانی انگیزه بیشتری برای کار کردن در این کشور پیدا می کنند.  -

مطالب مرتبط:

نظامیان ترکیه 3 جوان سوری را حین ورود غیرقانونی به

ا

هشدار پوتین درباره حضور داعش در افغانستان

 

سرکرده القاعده آمریکا را تهدید به تکرار حملات ۱۱ س

هشدار سازمان ملل نسبت به عدم بازگشایی پارلمان کردس

 

تصویب لایحه «روز ملی حجاب» در فیلیپین

يک کاميون با عبور از ميان جمعيت در استکهلم، سه نفر

نگرانی سازمان ملل از اوضاع بحرانی مسلمانان میانمار

حزب التحریر: آسیب ها وتحریف ها

استقبال دوحه از تصمیم عربستان در مورد حجاج قطری

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

کانال تلگرام اساس نیوز