b_300_300_16777215_10_images_0bfd527ad358fd7d2cce0f913f1.jpgاساس:در سال 2015 میلادی ,در اتریش  156 مورد به مسلمانان این کشور تعرض گردیده است.

 

گزارش "مرکز ثبت " که برای ثبت کردن تعرض به مسلمانان در اتریش دایر گردیده , تحت عنوان "گزارش نژادپرستانه  ضد مسلمانان 2015" در باشگاه مطبوعات شهر "کونکوردیا"ی این کشور ارائه گردید.

بر اساس این گزارش در سال 2015 , مسلمانان این کشور 156 بار مورد تعرض قرار گرفته اند.95 درصد از این موارد علیه مسلمانان زن بوده است.

موارد تعرض شامل حملات فیزیکی , ابراز نفرت از مسلمانان, تعرض زبانی به اشخاص, نژاد پرستی , اسلام هراسی و دیگر موارد بوده و از طریق شبکه های اجتماعی , در متروها و اماکن عمومی صورت گرفته است.

بر اساس گزارش مذکور , 40 درصد از تعرضات حمله زبانی به اشخاص , 30 درصد ابراز نفرت از مسلمانان ,  12 درصد حمله فیزیکی , 9 درصد تحرکات اسلام هراسی و 22 درصد نیز شامل انواع دیگر تعرضات بوده است.

به هنگام ارائه این گزارش ذکر گردید که موارد تعرض به مسلمانان در اتریش بیش از این آمار بوده و بدلیل اینکه مسلمانان ساکن این کشور به این موارد عادت کرده اند دیگر آن را بعنوان حمله و تعرض نمی بینند بعنوان مثال اینکه در خیابان آنها را تروریست خطاب کنند بعنوان رویه ای معمول می پندارند.

25/119

منبع خبر

مطالب مرتبط:

آمادگی برای تأمین امنیت پروژه‌های ملی افغانستان، چ

ا

تجمع حمایت از مردم یمن مقابل سفارت سعودی در لندن

اعزام اولین کاروان حجاج ایرانی به عربستان از امروز

افندی برزکوهی:دنیای اسلام گرفتار عدم تحمل و تعصبات

ترکمن ها قومی وحدت آفرین هستند

اظهارات خصمانه خاخام اسرائیلی درباره فلسطینیان

انتخاب « قدس » به عنوان پایتخت جوانان جهان اسلام د

چرا داعش از پیشروی در لیبی عاجز است؟

عراق برای بازپس گرفتن موصل به زمان بیشتری نیاز دار

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

کانال تلگرام اساس نیوز