b_300_300_16777215_10_images_video_319.jpg

پلیس آمریکا تأیید کرد که اجساد سه جوان مسلمان در ایالت ایندیانا پیدا شده که در منزل شخصی به قتل رسیده‌اند.

پایگاه خبری «Wane» نوشت: محمدطاها عمر، 23 ساله، آدم مکی، 20 ساله و مهند تیرب (Muhannad A. Tairab) 17 ساله از اهالی «فورت وین» در ایالت ایندیانا آمریکا روز چهارشنبه گذشته در منزل شخصی خود به قتل رسیده‌اند.
پزشکی قانونی به طور دقیق اعلام نکرده که این قربانیان هر کدام چند بار هدف گلوله قرار گرفته‌اند اما رئیس‌پلیس فورت وین روز جمعه گزارش داد که هر کدام چندین بار هدف گلوله قرار گرفته‌اند و شیوه شلیک آن‌ها به صورت اعدام بوده است.
وی اعلام کرد: مظنونی نداریم و بازرسان در حال بررسی پرونده هستند اما همانطور که قبلاً گفته‌ام هیچ دلیلی برای اینکه این جنایت ناشی از نفرت نژادی یا دینی بوده، برای ما محرز نیست.
در ماه‌های اخیر، روند هشدار دهنده خشونت و تهدیدات خشونت‌آمیز علیه جامعه مسلمانان آمریکا وجود داشته است.
هفته گذشته یک مرد مسلح در ایالت میزوری یک خانواده مسلمان را هدف قرار داد و عنوان کرد که «این ایالت اجازه حمله اسلحه و شلیک به شما را می‌دهد ... تو، زن تو و فرزندانت باید بمیرید» البته این خانواده مسلمان موفق به فرار می‌شوند.
اسلام‌هراسی در آمریکا در نتیجه حملات تروریستی منسوب به داعش در کالیفرنیا و پاریس و نیز به دلیل اظهارات تند اسلام‌ستیزانه برخی کاندیداهای انتخابات ریاست‌جمهوری در آمریکا شدت یافته است.
دانلد ترامپ، نامزد حزب جمهوری‌خواه که بیش از دیگر کاندیداها متوسل به گفتمان اسلام‌هراسی شده تا توجه و آرای بیشتری برای خود جذب کند، در آخرین اظهارات خود کشتار مسلمانان را راهی برای بازگرداندن آرامش عنوان کرد.
وی همچنین سرکوب کامل مسلمانان، تعطیلی همه مساجد و منع ورود مسلمانان به آمریکا را نیز پیشنهاد داده است.

نوشتن دیدگاه


مطالب مرتبط:

وزرای خارجه 57 کشور جهان در هامبورگ تشکیل جلسه می‌

ا

صهیونیست‌ها مسجد الهدی را آتش زدند

دختر جوان اینگونه مسلمان شد

مولانا گرگیج : علما بر افرادی که دست به خودکشی می

دوره آموزش مفاهیم قرآن کریم در لندن برگزار می شود

هشدار اداره اوقاف فلسطین نسبت به تغییر وضعیت مسجدا

ا