b_300_300_16777215_10_images_audio_108.jpg

پس از اینکه چند نوجوان در محله «برانکس» نیویورک با فریادهای «داعش، داعش» یک مرد مسلمان را مورد ضرب و شتم قرار دادند، ساکنان این محله، حمله خشونت‌آمیز به این مرد مسلمان را محکوم کرده‌اند.

به نقل از «PressTV»؛ چند نوجوان با فریادهای «داعش، داعش» به یک مرد مسلمان در آمریکا حمله کرده و او را مورد ضرب و شتم قرار داده‌اند.
«نیویورک دیلی نیوز»نوشت، مجبور رحمانِ ۴۳ ساله که اصالتاً بنگلادشی است، جمعه مقابل چشمان خواهرزاده وحشت‌زده‌اش هدف حمله قرار گرفت.
پلیس می‌گوید افراد مزاحم چندین بار به سر رحمان ضربه زدند.
او برای مداوا به بیمارستان منتقل و اندکی بعد مرخص شد.
اداره پلیس نیروهای مربوط به جرایم ناشی از نفرت در نیویورک، شنبه اعلام کرد در حال بررسی ماجراست، اما تاکنون کسی را دستگیر نکرده است.
جرایم ناشی از نفرت علیه مسلمانان امریکا پس از حملات تروریستی پاریس و کالیفرنیا و همچنین سخنان تفرقه‌افکنانه نامزدهای ریاست‌جمهوری امریکا، از جمله دونالد ترامپ افزایش یافته است.
این زن مسلمان امریکایی پلاکاردی در دست دارد که روی آن نوشته شده: «من مسلمانم و داعش نماینده من و یا اسلام نیست.»
چند ماه پیش، در رشته بمب‌گذاری‌های هماهنگ و حملات مسلحانه به اماکن مختلف نظیر یک سالن کنسرت در پاریس ۱۳۰ نفر کشته و ۳۵۰ تن زخمی شدند. گروه تکفیری داعش مسئولیت این عملیات تروریستی را بر عهده گرفت.
در تاریخ ۱۱ آذر/قوس نیز دو مهاجمی که گفته می‌شود از حامیان گروه تروریستی داعش بودند با حمله به یک مرکز توان‌بخشی در منطقۀ سن برناردینوی کالیفرنیا در امریکا دست‌کم ۱۴ نفر را کشتند و ۲۱ نفر را زخمی کردند.
مسلمانان امریکا ساعاتی پس از وقوع این حوادث آنها را محکوم کردند، اما رسانه‌های جریان اصلی این کشور واکنش آنها را منعکس نکردند.

نوشتن دیدگاه


مطالب مرتبط:

جزیره «لانگ آیلند» نیویورک، بزرگ ترین مکان اجتماعا

ا

بازگشت به روند صلح میان کُردها و دولت ترکیه ممکن

ا

مردم تونس بابازگشت داعشی‌ها به کشورشان مخالفت کردن

ا

رودخانه ای در کانادا ظرف چند روز ناپدید شد/تصاویر

اختلاف میان مسلمانان دشمنان اسلام را تقویت می کند

شدت گرفتن درگیری ها در ولایت وردک افغانستان