b_300_300_16777215_10_images_3985.jpg

مادر این کودک اعلام کرد که فرزندش تنها به دلیل اینکه مسلمان است اینگونه مورد شکنجه قرار گرفته است و امکان داشت که جان خود را نیز از دست بدهد

یک معلم زن در بلژیک دانش آموز مسلمانش را از طریق دار کشیدن تنبیه کرد.
بر پایه این گزارش، یک معلم مدرسه ابتدایی در بلژیک متهم است که دانش آموزش را که تنها 5 سال سن دارد از گردن بر دار آویخته است. این دانش آموز مسلمان به دلیل اینکه از ایستادن در صف خودداری می کرد مورد تنبیه معلم خود قرار گرفته است.
ماجرای این دانش آموز زمانی رسانه ای شد که مادر این پسربچه تصاویر او را در فیس بوک منتشر کرد. تصاویری که به وضوح نشان از شکنجه شدید کودک دارد و به همین دلیل نیز توجه بسیاری را به خود جلب کرد. مادر این کودک اعلام کرد که فرزندش تنها به دلیل اینکه مسلمان است اینگونه مورد شکنجه قرار گرفته است و امکان داشت که جان خود را نیز از دست بدهد.
مادر دانش آموز مسلمان اظهار داشت که هر کاری بتواند انجام می دهد تا معلمی که اینکار را کرده از کار اخراج شود. در همین زمینه تعدادی از مادران دیگر دانش آموزان نیز با تظاهراتی خواستار برخورد جدی با معلم خاطی شدند.حدود ششصد هزار نفر از جمعیت 11 میلیونی بلژیک را مسلمانان تشکیل می دهند و بنابر گزارش پلیس بلژیک، در ماه های اخیر حملات نژاد پرستانه علیه مسلمانان این کشور افزایش قابل توجهی یافته است.

مطالب مرتبط:

حادثه ای که اشک عکاس انگلیسی را در آورد

روسیه یک گردان پلیس نظامی به سوریه اعزام میکند

ا

داعشی ها به جان قبرستان‌های الرقه افتادند

کنایه معنادار رئیس دیدبان حقوق بشر به عربستان دربا

چوب مسواک و فواید و آثار مثبت آن

تغییرات ناگهانی رئیس جمهور مصر در کابینه دولت

اعلام شنبه بعنوان روز اول ماه رمضان

درخواست دبیرکل سازمان ملل برای برقراری صلح در یمن

ب

نماز وحدت شیعیان و اهل سنت در المقدادیه

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

کانال تلگرام اساس نیوز