ادامه مطلب...

اساس نیوز : معاون اول رئیس جمهور ایران فردا پنجشنبه به آنکارا پایتخت ترکیه سفر خواهد کرد.

ادامه مطلب...

اساس نیوز: بسیاری از رهبران اروپایی با وجود متاهل بودن واقعا بچه ندارند. آیا آنها در خانه هایشان سگ نگه می دارند؟

ادامه مطلب...

اساس نیوز به نقل از شبکه خبری آمریکایی سی ان بی سی، شیخ محمدبن عبدالرحمن آل ثانی وزیر خارجه قطر ضمن تاکید براینکه بحران، جنگ علیه داعش را تضعیف کرده است گفت: بیشترین کمک های دارویی وغذایی قطر(به کشورهای همسایه مبارزه کننده با داعش) ازطریق پایگاه هوایی آمریکایی العدید و مرزهای زمینی قطر صورت می گرفت که درحال حاضر بسته است.

ادامه مطلب...

اساس نیوز: نتایج یک نظرسنجی نشان می‌دهد که تروریسم همچنان یکی از بزرگترین نگرانی‌های بسیاری از شهروندان آلمانی بوده و در اولویت دغدغه‌های آن‌ها قرار دارد.

ادامه مطلب...

اساس نیوز : کمپین مقابله با جرائم ناشی از نفرت دینی علیه مسلمانان از سوی شرکت حمل و نقل لندن و پلیس این شهر راه‌اندازی شد.

ادامه مطلب...

اساس نیوز : افراد ناشناس مسجد در دست ساخت تقوا در روستای سانگسو واقع در استان آچه اندونزی را آتش زدند.

ادامه مطلب...

اساس نیوز: به نقل از شبکه خبری «العراق نت» ، مصطفی عمار، عضو حزب اتحادیه دموکرات مسیحی آلمان در نشست اخیر خود در این حزب، گفت: باید قانون نظارت بر مساجد این کشور مورد بررسی قرار گیرد.

ادامه مطلب...

اساس نیوز: کره جنوبی  با انتشار بیانیه ای در تارنمای وزارت خارجه خود به ارسال پیام شینزو آبه نخست وزیر ژاپن در گرامیداشت معبد جنجالی یاسوکونی اعتراض کرد.

ادامه مطلب...

اساس نیوز به نقل از روزنامه محلی bangor؛ پروژه ساخت این نمازخانه که شامل یک وضوخانه هم هست، ۱۰۰ هزار دلار هزینه داشته است.  

ادامه مطلب...

اساس نیوز: علی مهدی، عضو مجلس استان کرکوک در گفتگو با خبرنگار آناتولی ضمن اشاره به اینکه سلطه یک‌ جانبه در این استان پیامدهایی به دنبال داشته است، اعلام کرد که ترکمن‌ها خواهان اداره مشترک هستند.

آخرین خبرهای اهل سنت

کانال تلگرام اساس نیوز