ادامه مطلب...

اساس نیوز :جوانان فلسطینی با پرتاب کفش به تصویر دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا اعتراض خود را نسبت به سیاست های کاخ سفید  نشان دادند.  

ادامه مطلب...

اساس نیوز: ارتش عراق با تصرف شرق شهر موصل و اخیرا فرودگاه این شهر وارد خطرناکترین مرحله از عملیات آزادسازی موصل از کنترل داعش شده است؛ بیرون راندن داعشی ها از نیمه غربی شهر در غرب رود دجله.

ادامه مطلب...  اساس نیوز: در ادامه اظهارنظرهای متناقض مقامات ارشد آمریکایی در دولت دونالد ترامپ، مشاور امنیت ملی جدید کاخ سفید اظهاراتی در مغایرت با رئیس‌جمهور مطرح کرده است.

ادامه مطلب...

اساس نیوز:در چند حمله انتحاری به ساختمان‌های دولتی در حمص شمار زیادی از ماموران دولتی و نظامیان سوری کشته شدند.

ادامه مطلب...

اساس نیوز: رئیس جمهوری آمریکا اعلام کرد پیشنهاد افزایش بودجه نظامی این کشور را مطرح خواهد کرد.

ادامه مطلب...

اساس نیوز: گروهی از فعالان مدنی فرانسوی اقدام به تشکیل کمپینی جهت حمایت از کاندیداتوری باراک اوباما، رئیس جمهور سابق آمریکا برای انتخابات ریاست جمهوری آتی در فرانسه کرده‌اند.

ادامه مطلب...  اساس نیوز: وزارت خارجه لتوانیا یک یادداشت اعتراض‌آمیز در پیوند به بی‌احترامی به سنت‌های اسلامی و مصونیت دیپلماتیک سفیر جدید امارات متحده عربی حنانی علی المدانی، دریافت کرده است.

ادامه مطلب...

اساس نیوز: عملیات نیروهای مسلح ترکیه در قالب عملیات سپر فرات در سوریه ادامه دارد.

ادامه مطلب...  اساس نیوز: نماینده حزب دمکرات کردستان (پارتی) در مجلس عراق با اشاره‌ به‌ اینکه‌ 90 درصد از ساکنان حویجه در استان کرکوک با داعش همکاری می‌کنند، گفت که‌ هدف از پخش ویدیوی اخیر در خصوص اهانت به آوارگان این شهر، سرپوش گذاشتن بر جان‌فشانی‌ها و پیروزهای نیروهای پیشمرگ در عراق است.

ادامه مطلب...  اساس نیوز: پسر محمد کلی بوکسور پرآوازه و فقید آمریکایی در فرودگاه فلوریدا بازداشت و بازجویی شد.

آخرین اخبار