ادامه مطلب...

به گزارش اساس نیوز به نقل از اسپوتنیک با استناد به تحقیق موسسه بین المللی مستقل هدایت از بهربرداری ذخایر طبیعی، ترکمنستان در لیست کشورهایی که ملل آنها از ذخایر طبیعی خود سود می برند جای 88 ماقبل آخر را اشغال کرده است. وضع امور فقط در اریتره بدتر از ترکمنستان است.

ادامه مطلب...

اساس نیوز: صدها نفر از فلسطینیان پس از بستن مسجدالاقصی بر روی آنها توسط اسرائیل نمازجمعه را در خیابان صلاح الدین، منطقه باب العمود، باب الاسباط و وادی الجوز تحت تدابیر شدید امنیتی ادا کردند.

ادامه مطلب...

اساس نیوز: راویل عین الدین، رئیس شورای مفتیان روسیه در خطبه ای برای نمازگزاران مسجد جامع مسکو از مسلمانان خواست که با کاربران شبکه های اجتماعی مشهور بیشتر کار کنند.

ادامه مطلب...

اساس نیوز : رسانه های خارجی از استعفای سفیر آمریکا در قطر خبر دادند.

ادامه مطلب...

اساس نیوز :یک مقام کره شمالی ضمن واکنش به آزمایش موشکی اخیر آمریکا، نسبت به بروز جنگ هسته‎ای به واشنگتن هشدار داد.

ادامه مطلب...

اساس نیوز: مولانا مطهری به آقای دکتر حسن روحانی، دوازدهمین رئیس‌جمهور منتخب جمهوری اسلامی ایران پیام تبریک ارسال نمودند.

ادامه مطلب...

اساس نیوز: ماموستا قادری در دیدار با رئیس مجلس شورای اسلامی، مطالبات مردم اورامانات را حق طبیعی آنان دانستند و افزودند: در منطقه ما نه کارخانه ای وجود دارد و نه با توجه به شرایط جغرافیایی امکان روی آوردن به کارهای کشاورزی و صنعتی دیگری فراهم است؛ لذا مسئله مرز شوشمی و اجازه تردد مسافر از این مرز، یکی از اصلی ترین خواسته های مردم دیار ماست.

ادامه مطلب... 
اساس نیوز :رهبر کاتوليک هاي جهان با شيخ الازهر در قاهره پايتخت مصر ديدار کرد.

ادامه مطلب...

اساس نیوز : گروه تروریستی داعش از زمان اعلام خلافت خود خوانده‌اش تاکنون نزدیک به 4700 تن را در سوریه اعدام کرده است.

ادامه مطلب...

اساس نیوز : یک مؤسسه دولتی در ترکیه قصد دارد ۶۶ مسجد تخریب شده در شمال سوریه را بازسازی کند.